Arçelik Derin Dondurucu

Derin Dondurucu Nedir?

Derin dondurucu meyve, balık, et, sebze türevi gıdaların uzun süre saklanması gereken durumlarda kullanılır. Özellikle mevsimi dışında tüketmek istediğiniz ürünler bu süreye kadar bozulmamaları için derin dondurucuda saklanmalıdır. Bir beyaz eşya olarak derin dondurucular Türkiye'de özellikle son 15 yıldır kullanılmaktadır. Derin dondurucu kullanılacak evlerde genelde buzdolapları geniş aileye yetmediğinden ya da saklanacak fazla gıda olduğundan bu yönteme başvuruluyor. Arçelik derin dondurucu modelleri ise daha az yer kaplayan ankastre modelleri ile de göz doldurmaktadır.

Arçelik Derin Dondurucu Özellikleri

Arçelik derin dondurucu ürünleri soğutucu beyaz eşya ürünleri kapsamında değerlendirilir. Bugün sunduğu A+++ derin dondurucu ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Arçelik hem istediğinizi yiyip hem de enerji tasarrufu yapmanızın yolunu açıyor.

Derin Dondurucu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Arçelik derin dondurucu kullanılan aileler her mevsimde istedikleri gıdayı sağlıklı bir şekilde tüketebilirler. Ayrıca derin dondurucu geniş bir saklama alanı verdiğinden sürekli olarak alışverişe çıkılması gerekmez hatta indirme giren ürünlerin stoklanması ya da memleketten yollananların depolanması çok kolaylaşır. Özellikle çalışan kadınlar için büyük bir kolaylıktır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR