Arçelik Ankastre Ocak

Arçelik Ankastre Ocak Nedir?

Mutfaklara gömme yani içine oyuk şekilde yerleştirilmiş beyaz eşyalara ankastre adı verilmektedir. Ankastre setler içerisinde temelde,

  • Buzdolabı,
  • Ocak,
  • Aspiratör ya da davlumbaz,
  • Bulaşık makinesi,

Ürünleri bulunmaktadır. Fakat kimi geniş setlerde set üstü ya da mikrodalga fırın, şarap soğutucu ve derin dondurucu ürünler de ankastre olacak şekilde kullanılmaktadır. Arçelik ankastre setlerde vazgeçilmez olan ürünler ise Arçelik ankastre ocak ve Arçelik ankastre buzdolabıdır.

Arçelik Ankastre Ocak Özellikleri

Arçelik ankastre ocak ürünleri temelde üçe ayrılır. Bunlar hem metal hem cam yüzeyli olarak bulunabilen gazlı ocaklar, indüksiyonlu ya da vitroseramik olarak tasarlanan elektrikli ocaklar ve yine cam yüzeyli a da metal tablalı olarak bulunabilen elektrik ile gazlı sistemleri birleştirerek çalışan ocaklardır. Farklı göz sayısı olabilen modellerin ortak noktası ürünün kolayca tezgahtaki oyuğa yerleştirilebilmesidir.

Neden Ankastre Ocak?

Arçelik ankastre ocak mutfakta oldukça faydalıdır. En büyük avantajları ise kapladığı az alan ve kolay temizlenmesidir. Ayrıca görsel olarak mutfağa başka hiçbir yöntemin sunamayacağı bir ferahlık ve modernlik katmaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR