Arçelik Fırın

Her Evin Bir Arçelik Fırını Olsun

Farklı modelleriyle, müşterilerimizin tercihlerine sunulan Arçelik fırın seçenekleri, her bütçeye ve her zevke hitap etmektedir. Modern ve klasik mutfaklarınızın dekorasyonlarıyla uyum sağlayabileceğiniz modeller ile birlikte, en yeni teknoloji fırsatlarını da mutfağınıza taşıyoruz.

Arçelik Fırın Seçenekleri

  • Ocaklı, ocaksız, davul gibi kendi ihtiyacınıza uygun her türlü fırına Arçelik modelleriyle ulaşmanız mümkündür.
  • Ankastre modellerin yanı sıra, eski mutfak dolabı kullananlar için solo modellerimizde de farklı seçenekleri size sunmaya devam ediyoruz.
  • Beyaz eşya sınırlamasının dışına çıkan Arçelik fırın modelleri, farklı renk seçenekleriyle mutfak ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra, dekorasyonunuza da yardımcı olmaktadır.
  • Turbo, elektro turbo ve multi fonksiyonel fırın tipleriyle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en doğru ürünü seçmeniz için farklı seçenekleri siz kıymetli müşterilerimizin tercihine sunmaktayız.
  • Her bütçeye uygun fırın seçeneklerimiz ile her evin en çok tercih edilen markası olmayı sürdürmekteyiz.

Yeni Teknolojide Arçelik Fırınları

Gelişen teknolojinin, ürünlerimiz üzerindeki etkisini surf teknolojisi ile örneklememiz mümkündür. Bu teknoloji sayesinde Arçelik fırın modelleri, ısıyı yan ve arka duvarlara vermek yerine, fırının içerisinde daha fazla muhafaza edebilmektedir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR