www.abdik.com

 Bir Arçelik Yetkili Bayisidir

1) Ürünüm kaç günde teslim olur ? 

Küçük ev aletleri siparişlerinizde ürününüz siparişi verdiğiniz günden 1 iş günü sonra kargoya teslim edilir. Standart olarak verilen teslimat süresi 2 iş günüdür.

Beyaz eşya siparişleriniz de ise saat 16:00 ' a kadar verilen siparişlerin işlemi aynı gün yapılır ertesi gün BORUSAN Lojistik şirketi ile size en yakın Arçelik yetkili servisine teslim olur. Ürünün nakliye ve montaj toplam süresi maks 7 iş günüdür. 

 

2) Ürünüm servisten ne zaman gelecek ?

  • Ürününüz servise ulaştıktan hemen sonra servis tarafından randevu alınmak üzere aranacaksınız. Servislerin yoğunluk durumuna bağlı olarak 1 veya 3 iş günü içerisinde ürününüz kurulmak üzere belirtmiş olduğunuz adrese getirilip kurulacaktır. Bu işlemler tamamen ücretsiz yapılacaktır.

3) Ürünümün garantisi ne zaman başlar ? Garanti süresi kaç yıl ?

Küçük Ev Aletleri kategorisinde ürünleriniz 2 Yıl Arçelik garantisi altındadır.

Beyaz Eşya ürünlerinde ise standart olarak 3 Yıl Arçelik garantisi altındadır.

+4 yıl garanti koşulları;

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde statik buzdolabı içim +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti  349 TL'dir.

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya kadar +4 ek garanti tavsiye ediilen perakende ücreti 449 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde no-frost buzdolabı için +4 ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL'dir. 

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya kadar +4 ek garanti tavsiye ediilen perakende ücreti 549 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde gardırop tipi buzdolabı için +4 ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 649 TL'dir.

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya kadar +4 ek garanti tavsiye ediilen perakende ücreti 699 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde çamaşır makinesi  için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 499TL'dir.

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya kadar +4 ek garanti tavsiye ediilen perakende ücreti 549 TL'dir. 

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde bulaşık makineleri, kurutma makineleri fırın ve derin dondurucular için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 299 TL'dir.

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya kadar +4 ek garanti tavsiye ediilen perakende ücreti 349 TL'dir.

+2 yıl garanti kışulları;

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde statik buzdolabı için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 249 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde no-frost buzdolabı için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde gardırop tipi buzdolabı için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde çamaşır makinesi  için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 299 TL'dir.

Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay içinde bulaşık makineleri, kurutma makineleri, fırın ve derin dondurular  için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 199 TL'dir.

 

4) Siparişimi hangi şartlarda iptal/iade edebilirim ?

Küçük ev aletlerinde ürün açıklamasında belirtilen özelliklerden biri üründe bulunmadığı takdirde siparişinizi 14 iş günü içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. 14 gün ve sonrasında üründe kusur veya arıza durumlarında en yakın Arçelik yetkili servisine başvurmanız gerekmektedir.  Beyaz eşyalarda ise ürünün montajı yapılmadığı taktirde 14 iş günü içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ancak ürün montaj olmuş ama üründe bir arıza var ise Arçelik yetkili servisleri tarafından ücretsiz bakım ve değişim sağlanarak ürünün yenisi tarafınıza ulaştırılmaktadır. 

 

5) Ürün stoğunuzda mevcut mu ?

Ürün sipariş sayfasında sepete eklemeden önce ürün resminin sağ tarafında stok adedi mevcuttur. Ancak 5 ve altındaki stoklarda siparişi vermeden önce "0850 800 17 67" nolu telefon numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi almanızı rica ederiz.

6) PARO nedir ?

Bir Arçelik Bayisi olarak Arçelik A.Ş ' nin tarafımıza sunmuş olduğu belirli meblağlarda indirimlere PARO indirimi denir. Sitemizdeki indirimlerden yararlanmak için Sipariş sonrası Müşteri Temsilcimiz tarafından aranarak bir indirim kodu tarafınıza iletilecektir. Müşteri temsilcimizin tarafınıza ilettiği kod tamamen Arçelik A.Ş tarafından gelecektir. Bu kod ' u müşteri temsilcimize ilettiğiniz taktirde PARO indiriminden yararlanmış olacaksınız. Belirtmekte fayda var ki her indirimli üründe paro yoktur.

 

 

7) Fatura ve Teslimat adresi farklı nasıl işlem yapmam gerek?

Fatura ve Teslimat Adresi sayfasından nasıl işlem yapmanız gerektiğini görüntüleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR