6166 BC
6166 BC

6166 BC 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Marka : Arçelik
Fiyat : ₺7.849,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
₺994,21 'den başlayan taksitlerle

Program Sayısı

6

Kapasite

14

Ürün Rengi

Beyaz Cam

Bardak Koruma Sistemi

Var

Otomatik Kapı Açma Özelliği

Otomatik Kapı Açma Özelliği Program sonunda kapıyı otomatik açarak ortamdaki doğal hava akışını kullanır ve ekstra enerji harcamadan kurutma performansını üst seviyeye çıkarır.

 

CornerWash

Yeni nesil yıkama teknolojisi CornerWash makinenizin en köşelerine bile erişen su püskürtme sistemi ile erişilmesi güç noktalarda bile mükemmel temizlik sağlar.

 

DeepClean

DeepClean teknolojisi, bulaşık makinenizdeki sepetin ¼ kısmında etkili olacak şekilde içeri yerleştirilen bir aparat sayesinde, aparatın üzerine yerleştirilecek şişeler ve tencereler için özel yıkama alanı sağlıyor. Kullanılan aparat sayesinde üzerine yerleştirilen şişiler (3 adete kadar), kavonazlar, sürahiler, yağdanlık, tencere ve tavalar için odaklanmış su gücü sağlayarak 5 kata kadar mükemmel bir yıkama gerçekleştirmektedir.

 

HijyenMax

Buhar ve ekstra sıcak durulamanın gücüyle HijyenMax özelligi virüs ve bakterilerin* %99,99'unu öldürür,bulasıkların her noktasında hijyen saglar.
164 dakika süreli Yoğun 70°C / Süper 70°C programının HijyenMax fonksiyonu ile çalıştırılması koşulunda; Escherichia coli, Candida albicans ve Staphylococcus aureus bakterilerininin ve Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1 virüslerinin %99,99’unu öldürmektedir.

-------------------

Derinlik

 

60 cm

Genişlik

59.8 cm

Yükseklik

85 cm